Kështu e befasuan Kim Kardashian për ditëlindje

0
33

Kim Kardashian ka pranuar një befasi të këndshme me rastin e ditëlindjes.

Kim Kardashian festoi ditëlindjen e 39-të, me këtë rast nuk munguan urimet dhe dhuratat e shumta për të.

Përmes një postimi në Instagram, Kim ka treguar një tortë që ia bënë befasi asaj për ditëlindje, e që ishte torta që simbolizonte veshjet e brendshme të linjës së re.

Për ndryshe, bukuroshja me rastin e ditëlindjes, festoi bashkë me personat më të dashur të saj.

Kujtojmë se Kim Kardashian është e martuar me Kanye West dhe bashkë kanë katër fëmijë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu