Kështu dukej Kejvina para se të bëhej e famshme

0
Gjigandi

Kejvina Kthella bëhet nostalgjike dhe u kthehet fotove që ka bërë vite më parë.

Kështu ajo shuan edhe kuriozitetin e shumë fansave që kërkojnë të dijnë si ka qenë përpara se të bëhej e famshme.

Së fundmi ajo është kthyer pas në kohë dhe ka postuar një foto në “Instastory”, kur ka qenë shumë e vogël.

Jemi mësuar që ta shohim bjonde, por shumë vite më parë modelja ka qenë brune dhe me një ‘look’ ndryshe.

Në këtë foto ajo ka qenë në fillimet e saj të modelingut gjatë një sfilate.

Kejvina Kthella

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu