24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bëhej

Etiketim: bëhej

Do të befasoheni, kështu dukej Adelina para se të bëhej e...

0
Pa asnjë ndërhyrje, kështu dukej Adelina para se të bëhej e famshme. Ani pse ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt muzikor, bukuroshja është...

Kështu dukej Kejvina para se të bëhej e famshme

0
Kejvina Kthella bëhet nostalgjike dhe u kthehet fotove që ka bërë vite më parë. Kështu ajo shuan edhe kuriozitetin e shumë fansave që kërkojnë të...

Historia e pazakontë/ Çifti kishte vite pa fëmijë, infermierja: Nuk e...

0
Një infermiere ka zbuluar një histori tejet të pazakontë. Ajo thotë se një çift i martuar nuk ishte në dijeni se për të pasur...

Sekretet e Dianës përpara se të bëhej princeshë, shtrati i saj...

0
Nga puna e saj si filantrope e deri tek stili i saj i veshjes, Princeshë Diana ka frymëzuar modën edhe në ditët e sotme....

Pamje të rralla, si dukej Diana para se të bëhej Princeshë...

0
Nga puna e saj si filantrope e deri tek stili i saj i veshjes, Princeshë Diana ka frymëzuar modën edhe sot. Por, para ditëve...

E pabesueshme si dukej Ivanka Trump përpara se të bëhej kaq...

0
Ivana Trump u katapultua në qender të vëmendjes për shkak të babait të saj, president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Por jo vetëm kaq:...

Dallku: Në vend se të shkonte loja 5-0, ne rrezikonim që...

0
Pas më shumë se dy muaj pauzë futbolli elitar i Kosovës është rikthyer me ndeshjen e parë gjysmëfinale të kupës. Prishtina ka siguruar fitoren prej...

Mendoi se nuk do bëhej kurrë nënë, modelja e Victoria’s Secret...

0
Modelja e njohur e “Victoria’s Secret”, Romee Strijd ka dhënë lajmin e ëmbël se është shtatzënë për herë të parë. 25-vjeçarja dhe bashkëshorti i...

“Me dyshen Koulibaly-Van Dijk, Liverpool do të bëhej i pakalueshëm”

0
“Liverpool do ta festonte dyfish titullin, nëse do të blinte Kalidou Koulibaly në verë, duke ia bashkuar Virgil van Dijk në qendër të mbrojtjes”....

Menaxheri i Taynës: Ajo hyri në Kosovë një ditë para se...

0
Menaxheri i Taynës ka folur  lidhur me çështjen e karantinimit. Behgjet Pacolli, kryetar i AKR-së e deputet i Kuvendit të Kosovës ka reaguar sërish pasi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS