Ballina Etiketimet Dukej

Etiketim: dukej

​Ahmeti: Bota pa vaksinim do të dukej ndryshe

0
COVID-19, ka qenë virusi i cili ndryshoi gjithë botën, duke lenë me qindra njerëz të vdekur, por që nga shpikja e vaksinës situata është...

Kështu mund të dukej renditja përfundimtare për Topin e Artë: Ronaldo...

0
Me Topin e Artë që nuk do të jepet në vitin 2020 shkaku i ndërprerjes së futbollit nga koronavirus, mund të kishte një renditje...

Bale nuk dukej i interesuar të përfshihej në festë

0
Marrëdhëniet e tendosura të Gareth Bale me Real Madridin dhe tifozët e klubit kanë arritur një nivel të ri ditën e enjte kur klubi u shpall kampion për herë të 34-të...

Do të befasoheni, kështu dukej Adelina para se të bëhej e...

0
Pa asnjë ndërhyrje, kështu dukej Adelina para se të bëhej e famshme. Ani pse ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt muzikor, bukuroshja është...

Si do të dukej Diana nëse do të ishte gjallë sot!!

0
Edhe pse kanë kaluar më shumë se dy dekada nga humbja e saj, princesha Diana vazhdon të mbetet një figurë mjaft e dashur për...

Kjo është mënyra se si do të dukej sot Princesha Diana

0
Më 1 korrik do të kishte qenë ditëlindja e 59-të e Princeshës Diana. Edhe pse ajo për fat të keq nuk është më me ne,...

Kështu dukej Kim Kardashian para ndërhyrjeve

0
Është publikuar foto e vjetër e Kimit. Gjatë qëndrimit të saj në karantinë Kim i ka ndarë me ndjekësit disa foto të vjetra dhe ndoshta...

Nuk do ta pëlqeni më Kim Kardashian, dukej e tmerrshme dikur

0
Vitet e fundit, Kim Kardashian është bërë shumë e njohur për figurën e saj të mrekullushme, pavarësisht shtatit të saj të shkurtër. Por ylli televiziv...

Nga prapa dukej normale, por kur u kthye përballë, e dashura...

0
Që kur marrëdhënia e saj me Ben Affleck u bë publike, Ana de Armas ka rrëmbyer vëmendjen e paparacëve dhe kohët e fundit, u fotografua...

Kështu dukej Kejvina para se të bëhej e famshme

0
Kejvina Kthella bëhet nostalgjike dhe u kthehet fotove që ka bërë vite më parë. Kështu ajo shuan edhe kuriozitetin e shumë fansave që kërkojnë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24