Kënga e Bebe Rexhës më e mira e dekadës

0
93
Gjigandi

Bebe Rexha po dëshmon se është ndër më të mirat në skenën e muzikës.

Bebe Rexha në vitin 2017 kishte publikuar këngën ‘Meant to be’ e cila deri më tani ka arritur gati një miliardë klikime në Youtube.

Por suksesi i kësaj kënge nuk është vetëm kaq, ajo ka qëndruar në krye të listës ‘Billboard’ më shumë se 50 javë tanimë dhe e njëjta është zgjedhur më e mira e dekadës në zhanrin ‘country’.

Lexo edhe:  Dilemat tona më të mëdha, zgjidhen tani!

Ky projekt i hapi këngëtares më shumë dyer në muzikë, pasi ajo mori shumë vlerësime pozitive nga fansat por edhe nga kritikët. 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu