24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bebe

Etiketim: bebe

Vazhdojnë sukseset për “Bebe” të Era Istrefit, kënga më e dëgjuar në Zvicër

Vazhdojnë sukseset për “Bebe” të Era Istrefit, kënga më e dëgjuar...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, bëri rikthimin fuqishëm në muzikë dhe po pëlqehet në masë të madhe.Ajo rreth dy javë më parë solli...
Pesë milionë klikime për këngën e re të Era Istrefit “Bebe”

Pesë milionë klikime për këngën e re të Era Istrefit “Bebe”

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi ka shënuar një sukses të radhës me projektin e ri muzikor.Era u rikthye me këngën "Bebe" në fund...
Pritet mirë rikthimi i Erës me “Bebe”, arrin afro dy milionë klikime për pak ditë

Pritet mirë rikthimi i Erës me “Bebe”, arrin afro dy milionë...

0
Artistja e njohur shqiptare, Era Istrefi, në javën e kaluar është rikthyer me këngë të re pas një pauze të gjatë.Ajo solli projektin "Bebe",...
Rikthehet me “Bebe” pas një mungese të gjatë në muzikë, Era Istrefi vjen e mahnitshme në klipin e ri

Rikthehet me “Bebe” pas një mungese të gjatë në muzikë, Era...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është rikthyer me projekt të ri muzikor pas një kohe të gjatë.Ajo ditën e sotme (e enjte) ka...
“Bebe” rikthen Erën këtë të enjte

“Bebe” rikthen Erën këtë të enjte

0
Këngëtarja Era Istrefi ka vite që i mungon skenës.Ajo ka bërë një pauzë relativisht të gjatë, por duket se rikthimi i saj me një...

Bebe Rexha pozon në sytjena vë në fokus gjoksin

0
Bebe Rexha po merr vëmendje me pozat e saj. Bebe Rexha ndonëse ka ndalur aktivitetin e saj në projekte muzikore, ajo po qëndron e afërt...

Bebe Rexha me fotografi tërheqëse në Instagram

0
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka publikuar një fotografi tërheqëse në Instagram. Rexha është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto atraktive...

Bebe Rexha testohet për koronavirus: Turp për të rinjtë që shkuat...

0
Bebe Rexha ka kritikuar të gjithë ata që po mblidhen nëpër ndeja dhe nuk po u përmbahen rregullave ndaj koronavirusit. Këngëtarja e njohur shqiptare me...

Bebe na provokoi me këtë video

0
Bebe Rexha është një nga shqiptaret më të bukura. Ajo së fundmi në Instagram ka hedhur një video përmes së cilës tregoi se është edhe...

Bebe Rexha shfaqet provokuese dhe me stil, ‘harron’ të vesh reçipeta

0
Bebe Rexha gati sa nuk e nxori gjoksin. Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, duket tejet joshëse në imazhet e fundit. Duke qenë aktive në rrjete...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS