Jonida Maliqi pozon joshëse në plazh

0
27
blank
Gjigandi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi, ka qëndruar e izoluar në shtëpi për një kohë të gjatë.

Ndërsa tani ajo ashtu si edhe disa të tjerë po i shfrytëzon ditët e nxehta me diell.

Jonida ka pozuar nga plazhi dhe duket me shumë stil dhe tërheqëse teksa tregon këmbët.

Ngjyra e bardhe i shkon shumë këngëtares andaj edhe komentet pozitive pranë postimit nuk kanë munguar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu