Hollywood-i i bashkon tre ikonat e bukurisë

0
73
blank
Gjigandi

Kim Kardashian dhe Kourtney Kardashian ishin në mesin e të pranishmëve të yjeve ndërsa Victoria Beckham lansoi dje produktet e saj të fundit të bukurisë në LA.

Motrat u paraqitën aty sepse donin ta mbështesnin Victorian.

Victoria shpërndau një foto në Instagram më motrat e famshme, duke festuar.

Image

Një tjetër fytyrë e famshme në darkë ishte Rumer Willis, vajza e familjes mbretërore të Hollivudit Bruce Willis dhe Demi Moore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu