26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkon

Etiketim: bashkon

Ukraina i bashkon të gjithë! Kuvendi miraton rezolutën, të gjithë deputetët...

0
Deputetët e parlamentit të Shqipërisë kanë rënë dakord për të votuar një rezolutës që dënon sulmin e ushtrisë ruse në Ukrainë.Të gjitha grupet parlamentare...

Ruçi pret kryenegociatorin Mazi: Integrimi është kryeçështja që e bashkon politikën

0
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti sot Kryenegociatorin e Shqipërisë me Bashkimin Europian, Zef Mazin. Mësohet se Ruçi e uroi Mazin për detyrën shumë të...

Ruçi takon Zef Mazin: Integrimi, krye çështja që bashkon politikën shqiptare

0
Kryetari i Kuvendit, z. Gramoz Ruçi, priti sot Kryenegociatorin e Shqipërisë me Bashkimin Europian, z. Zef Mazi. Kryetari i Kuvendit e uroi z. Mazi...

Super duet vajzash: Nora bashkon forcat me këtë repere

0
Ndonëse vera e sivjetme nuk do jetë e njëjtë shkaku i pandemisë, projektet muzikore nuk do mungojnë. Edhe këtë vit, trend janë duetet. Disa prej tyre...

Mes motrave distanca nuk ka rëndësi, pasi është zemra që i...

0
Mes motrave asnjë distancë nuk bëhet problem. Mes motrave ka një përzierje të urrejtjes dhe dashurisë së thellë që asgjë dhe askush nuk mund...

Presin fëmijën e tyre të parë së bashku, shtatzënia nuk i...

0
Katy Perry dhe Orlando Bloom janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Por raportohet se këngëtarja dhe aktori kanë probleme në çift...

Hollywood-i i bashkon tre ikonat e bukurisë

0
Kim Kardashian dhe Kourtney Kardashian ishin në mesin e të pranishmëve të yjeve ndërsa Victoria Beckham lansoi dje produktet e saj të fundit të...

Rona Nishliu: Muzika i bashkon njerëzit

0
Rona Nishliu u bë e njohur, kur prezantoi Shqipërinë në Eurovizion. Ajo e vazhdon aktivitetin me grupin e saj muzikor të etno-jazz-it kudo në...

‘Kuq e zi je ti’ e ndarë përgjysmë, kënga që ndan...

0
Kuq e Zi je ti… 14 tetor 2014….  Ora 21:27. Ndeshja Serbi-Shqipëri, që luhet në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian Francë 2016, ndërpritet. Ndërprerja...

Shurup i bërë vetë që bashkon pesë përbërësit më të fuqishëm...

0
Ky ilaç këshillohen kur është bërë diagnoza pa asnjë simptome shqetësuese Shurupet e kollës të blerë në barnatore shpesh përfliten për kimikate dhe përbërës të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS