Granit Xhaka publikon fotografi me vajzën e tij, Aynan

0
1
Gjigandi

Granit dhe Leonita Xhakaj ka vetëm një javë që janë bërë prindër për herë të parë.

Leonita solli në jetë vajzën të cilën çifti e pagëzuan me emrin Ayana.

Që nga momenti kur u bënë……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu