Drejtori i policise Berat rreh oficerin ne oborrin e komisariatit – Lajmi i Fundit

0
121
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në oborrin e komisariatit të Policisë në Berat. Drejtori i Policisë në këtë qytet, Hasan Hametaj, në gjendje të dehur ka rrahur në oborrin e komisariatit, një oficer policie. Denoncimi është bërë nga një inspektor policie. Ndërkohë që denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha. ‘Denoncon narkodrejtorin Hasan H, i cili ne gjendje te dehur shtron ne dru oficerin e policise! Lexoni mesazhin e policit dixhital. sb Pershendetje Doktor . Jam inspektor policie dua tu jap nje informacion eskluziv.Dje pasdite ne oborrin e policise berat narkodrejtori i policise Hasan Hametaj ne gjendje te dehur ka rrahur nje oficer policie te quajtur Albi .Sot gjith diten e kan mbajtur te izoluar qe mos te bente denoncim ne prokurori kete djalin .Sherri thon qe ka lindur per nje femer .Anonim te lutem dhe postojeni se esht gjynah per ate djal.’

Lexo edhe:  Aksident i frikshëm në Librazhd - Lajmi i Fundit

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu