5.5 C
Tirana
E premte, 3 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Drejtori

Etiketim: drejtori

Zjarri në azilin e Kavajës/ Drejtori: Në dhomën që mori flakë...

0
Qendra e të moshuarve në Kavajë është përfshirë ditën e djeshme nga flakët dhe një person ka mbetur i lënduar. Drejtori i shtëpisë së të...

U dhunua nga disa persona, drejtori i OSHEE-së në Lezhë: Më...

0
Drejtori i Përgjithshëm i OSHEE-së, Edmir Përndreca, i cili u dhunua një natë më parë ka dëshmuar para grupit hetimor. Ai ka deklaruar se autorët...

Itali/ I shërbente Elvis Demçes, drejtori i spitalit hetohet për korrupsion

0
Elvis Demçe njihet nga Prokuroria Publike e Romës si një nga aktorët më të rëndësishëm të krimit të organizuar në rrugët e kryeqytetit italian. I...

Emri/ Shkarkohet drejtori i Doganës në Fier, dhunoi burrin e të...

0
Drejtori i  Doganës së Fierit, Arlind Lagji është shkarkuar nga detyra këtë të mërkurë. Burime për median bëjnë me dije se Drejtoria e Përgjithshme e...

Ish-drejtori i Ujësjellësit të Kurbinit ekstradohet drejt Spanjës, vodhi vilën e...

0
Ish-drejtori i Ujësjellësit në Kurbin, Alfred Prodani pritet të ekstradohet drejt Spanjës. Burime për median bëjnë me dije se Gjykata ka caktuar masën e sigurisë...

Emri/ Shkarkohet drejtori i AKU-së në Korçë, ja kush e zëvendëson

0
Drejtori rajonal i Autoritetit Kombëtar të Ushqimit (AKU) në Korçë, Adhama Papadhimi është shkarkuar këtë të hënë nga detyra. Burime për median bëjnë me dije...

Shkarkimi i Gledis Nanos, ja kush do jetë Drejtori i ri...

0
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Gledis Nano është shkarkuar këtë të martë me vendimin e qeverisë. Burime për median bëjnë me dije se Nanon do...

Të paktën 10 viktima të dhunës seksuale, arrestohet drejtori artistik

0
Një drejtor artistik dhe njëkohësisht koordinator i një shoqate teatrore, dyshohet se ka abuzuar me studentët e tij, disa prej të cilëve janë të...

Emri/ Emërohet drejtori i ri i Policisë së Burgjeve

0
Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja ka emëruar këtë të premte drejtorin e Policisë së Burgjeve Paulin Rajtan. “Në të gjitha detyrat e ngarkuara, Rajta ka...

4 klasë shkollë ke/ Dhunoi punonjësin, drejtori i policisë në Lezhë...

0
Një përballje e ashpër ka ndodhur mes Ded Bukaqeja dhe Leonard Pali, të cilët janë të përfshirë në një ngjare në Lezhë. Drejtori i Policisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS