18.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet BERAT

Etiketim: BERAT

Aksidenti në Berat/ Momenti kur 31-vjeçari merr para 3 këmësorë dhe...

0
Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Berat, ku një 31-vjeçar ka aksidentuar 3 këmbësorë përpara një karburanti në Berat. Në videon e...

Berat/ U kap me kokainë në makinë, lihet në burg ish-polici...

0
Gjykata e Beratit ka lënë në burg këtë të mërkurë ish-policin Sokol Dardha. Kujtojmë se Dardha u kap dy ditë më parë në Kuçovë me...

Rrugorja në Berat me ‘dorë të hekurt’/ Arrestohen 2 shoferë, vendosen...

0
Dy shoferë janë arrestuar në Berat, për drejtim automjeti nën ndikimin e alkoolit. Sakaq janë proceduar administrativisht 690 drejtues mjetesh për shkelje të rregullave të...

Zjarr në Berat/ Flakët ‘përpijnë’ zonën, rrezikohen banesat e shtylla të...

0
Një vatër e re zjarri është regjistruar në periferi të bashkisë së Beratit. Burime median bëjnë me dije se flakët janë të përmasave të mëdha,...

Aksident në Berat/ Makina del nga rruga e përplas fugonin e...

0
Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Berat-Skrapar. Burime për median bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur ‘Gjykata e Beratit’,...

Aksident në Berat, plagoset rëndë një fëmijë i moshës 3-vjeç

0
Një aksident rrugor ka ndodhur në Berat pranë vendit të quajtur “dogana”. Burime për median bëjnë me dije se një fëmijë i moshës 3-vjeç ka...

Aksidenti tragjik në Berat/ Bashkia ‘lan duart’ kangjëllat janë për këmbësorët,...

0
Sipas ekspertizës mjeko-ligjore vdekja është shkaktuar nga mbytja, pasi viktimat kanë qëndruar gjatë nën ujë.  Mësohet se aksidenti është shkaktuar si pasojë e humbjes...

Aksidenti në Berat, humb jetën nëna me fëmijën 6-vjeçar

0
Një aksident me pasojë vdekjen e nënës dhe djalit 6-vjeçar ndodhi gjatë mesditës së sotme në qytetin e Beratit, ku sipas policisë, ishte shofere...

Aksident në Berat/ Bie në lumë një automjet, brenda tij nëna...

0
Një automjet ka rënë këtë të hënë në lumin Osum, Berat. Mësohet se kanë qenë banorët të cilët kanë ndërhyrë, duke i dhënë kështu ndihmën...

Berat/ Po punonte me autokombajnë, 22-vjeçarin e zë korenti

0
Një 22-vjeçar në Berat është goditur nga një rrymë e fortë elektike dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin. Burime për median bëjnë me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS