9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Policisë

Etiketim: policisë

I ktheu patentën një gruaje për 70 mijë lekë, arrestohet efektivi...

0
Një punonjës i Policisë në Tiranë është arrestuar për shpërdorim detyre. Burime për mediat bëjnë me dije se në pranga ka përfunduar Alkid Ndreu, anëtar...

“Nuk kam çfarë të vesh për t’u mbuluar!”/ Trazoi stadiumin në...

0
Modelja Kroate, Ivana Knoll ka qenë një nga personazhet më të komentuar në nisje të Kupës së Botës në Katar, për shkak të paraqitjes...

Rrumbullaku me dorë të hekurt, shkarkon drejtorin e Policisë Berat, përjashtohen...

0
Shkarkohet drejtori i Policisë së Beratit dhe i ulet grada. Përjashtohen nga policia e Shtetit dhe 7 efektivë të tjerë në DVP Berat, me...

Video/ Përplasje mes banorëve dhe policisë për vendosjen e traut në...

0
Banorët e Divjakës janë përplasur fizikisht me policinë për vendosjen e traut në hyrje të Parkut Kombëtar “Divjakë-Karavasta”, ku kanë mundur që të heqin...

Alkool, ryshfet dhe shpejtësi, ja ndëshkimet e Policisë Rrugore ndaj “problematikëve”

0
Policia Rrugore e Tiranës ka arrestuar këtë të hënë 36 drejtues mjetesh, pasi kanë thyer rregullat e qarkullimit. Mësohet se janë pezulluar në total dhe...

Gazetari ‘plas bombën’: Ervis Martinaj është vrarë në duart e policisë

0
Gazetari Milaim Zeka ka reaguar në lidhje me të shumëkërkuarin Ervis Martinaj. Zeka për ‘Top Channel’ tha se Martinaj është vrarë, madje thekson se vrasja...

Super aksion i Policisë në Korçë/ Lëshohen 32 masa arresti, prangosen...

0
Policia e Shtetit ka përfunduar një mega operacion në qytetin e Korçës, ku janë lëshuar 32 masa arresti për trafik droge në grup kriminal....

Emri/ Forcat RENEA arrestojnë 49-vjeçarin në Shkodër, qëlloi me armë drejt...

0
Një 49-vjeçar është arrestuar nga forcat RENEA në Shkodër. Shtetasi Agim Gjata ishte dënuar më parë për vrasje, ku gjatë momentit të arrestimit ka qëlluar...

Masakra e Klosit, reagon drejtori i Policisë së Dibrës

0
Ilir dhe Kenado Shira janë babë e bir që mbetën të vrarë sot në Klos. Lidhur me këtë ngjarje së fundmi ka reaguar edhe Drejtori...

Fati i Ervis Martinaj/ Reagon kreu i Policisë së Shtetit

0
Kreu i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbuallaku ka reaguar në lidhje me fatin e të shumëkërkuarit Ervis Marinaj. Në një deklaratë për mediat, Rrumbullak tha...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS