8 C
Tirana
Sunday, December 1, 2019
Ballina Etiketimet Policisë

Etiketim: policisë

Sherr masiv ne Shkozet, dhunohen efektivet e policise – Lajmi i...

0
Policia e Durrësit ka ndërhyrë për të parandaluar një sherr mes disa personave në Shkozet, por edhe efektivët kanë rënë...

Dy te rinj arrijne ti shpetojne policise ne Shkoder, fshihen ne...

0
Diten e sotme dy të rinj nga fshati Plan i Shkodrës janë shpallur në kërkim gjatë një operacioni policor kundër veprimtarisë...

Duan tu prishin banesat/ Tension ne Shkoze mes banoreve dhe policise

0
Tension në Shkozë në mës të banorëve të zonës dhe policisë e cila ka shkuar aty që të ndihmojë prishësit e...

Superaksioni i policise rrugore, 15 mije gjoba per parkime te gabuara...

0
Policia e Kosovës ka ndërmarrë sot një aksion për lirimin e trotuareve nga veturat e parkuara dhe konfirmojnë se janë...

Arrestimi i Balliut dhe protestuesve te ‘Astiri’/ Përfaqësues te PD nisen...

0
Në mbyllje të protestës së banorëve të Astirit, ku kësaj proteste iu bashkua edhe kryetari i PD, Lulzim Basha, policia ka...

Avokati i Izet Haxhiajt flet per incidentin ne furgonin e policise

0
Pas deklaratës ‘bombë’ që bëri dy ditë më parë avokati Idajet Beqiri se po tentohet eliminimi i Izet Haxhiajt, vjen një...

Shoferët e urbanëve në Tiranë në syrin e “Policise Rrugore”, ndeshkohen...

0
Tiranë Duke konsideruar vështirësitë e lëvizjes së mjeteve të transportit publik qytetas, veçanërisht autobuzat artikularë, por...

Djegia e makines se kryebashkiakut të Vlores, dyshimet e policise –...

0
Detaje të reja dalin në dritë nga djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndodhi mëngjesin...

Shoqerimet e Unazes se Re, banoret marshojnë tek drejtoria e policisë...

0
Banoret e Unazes se Re njoftuan se janë shoqëruar në polici disa nga zërat kryesorë te protestës një vjeçare në mbrojtje...

‘Duam Drejtesi’, thirrja e fuqishme e protestuesve te Unazes se Re...

0
Tek Drejtoria e Policisë së Tiranës, efektivët i kanë bërë thirrje banorëve të Unazës së Re që po protestojnë, që të largohen nga trotuari...

MOST POPULAR

HOT NEWS