fbpx
18 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Policisë

Etiketim: policisë

500 mijë eurot/ Lihet në burg shoferi kamionit. E shoqja pas...

0
Gjykata e Durrësit la në burg shoferin e kamionit ku u gjetën rreth 500 mijë euro të padeklaruara në doganë. Masa e vlerësimit të sigurisë...

500 mijë eurot/ Lihet në burg shoferi kamionit. E shoqja pas...

0
Gjykata e Durrësit la në burg shoferin e kamionit ku u gjetën rreth 500 mijë euro të padeklaruara në doganë. Masa e vlerësimit...

FOTO/ Vogëlushja frikësohet prej saj, oficerja e policisë përlotet

0
Një video është bërë virale në rrjete sociale ku shihet një oficere që shpërthen në lot kur kuptoi se një vajzë e vogël u...

Vrasja në makinë e afro-amerikanit, jep dorëheqjen shefja e policisë

0
Shefja e Policisë së Atlantës ka dhënë dorëheqjen pas të shtënave fatale mbi një afrikano-amerikan i cili kishte rënë në gjumë në makinën e...

Foto/ Grabitën argjendarinë, momenti kur patrulla e policisë u vendos në...

0
Policia në Oslo të Norvegjisë është vendosur në ndjekje të dy personave që kishin grabitur një argjendari. Pamjet e sigurisë së dyqanit kanë regjistruar...

Përplasjet mes policisë dhe banorëve, Basha: Pa ligj po grabiten pronat...

0
Përplasjet e dhunshme mes Policisë dhe banorëve të Velipojës gjatë aksionit për prishjen e ndërtimeve në bregdt kanë marrë edhe vëmendjen e kryetarit të...

Marrëdhënie seksuale me të burgosurit, arrestohet oficerja e Policisë

0
Një oficere policie në Idaho, SHBA, është arrestuar pasi kryente marrëdhënie seksuale me një të burgosur të sigurisë maksimale. Miranda Ackerman, 29-vjeç, u...

Amazon i ndalon policisë përdorimin e teknologjisë për identifikim të fytyrës

0
Gjiganti i teknologjisë, Amazon i ka ndaluar policisë amerikane përdorimin e softuerit për identifikim të fytyrës, për një vit. Ky njoftim ka ardhur pasi mbrojtësit...

Vdes protestuesja 22 vjeçare dy ditë pasi u prek nga gazi...

0
Vdekja e një aktivisteje të re anti-racizëm po hetohet nga policia në SHBA pasi pësoi një atak kardiak dy ditë pasi u ekspozua nga...

Aksioni i IKMT në Velipojë po shoqërohet me përplasje mes policisë...

0
Aksioni IKMT në Velipojë paraditen e 10 qershorit 2020, ka shkaktuar pëplasje mes policisë dhe pronarëve të këtyre objekteve. Prishja e disa lokaleve ka vijuar...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS