18 C
Tirana
Friday, November 29, 2019
Ballina Etiketimet Policisë

Etiketim: policisë

Kundërshtoi punonjësin e policisë pasi i vuri gjobë, arrestohet 40-vjeçari –...

0
Policia e Pogradecit ka arrestuar në flagrancë të shtetasin me iniciale D.H., 40 vjeç. Arrestimi i tij u bë pasi, në lagjen nr.5, ky shtetas...

Trafikantët shqiptarë çojnë hashash në Turqi e atje marrin heroinë, operacion...

0
Policia greke vijon ende operacionin për kapjen e gomones së dytë me drogë. Mediat greke raportojnë se mbrëmë është kontrolluar çdo gjë e gjetur...

Pasojat e termetit, ballkoni i pallatit tek Drejtoria e Policisë rrezikon...

0
Një pallat përballë Drejtorisë së Policisë në Tiranë ka paraqitur rrezikshmëri për kalimtarët. Në katin e fundit të këtij pallati është shkëputur fasada anësore e...

Vrasja e rëndë e 21-vjecarit shqiptar në Angli, arrestohen dy të...

0
Dy persona të akuzuar për vrasjen e shqiptarit Serxhio Marku, 21 vjec, u arrestuan të hënën më 16 shtator.Francesco Dagostino, 44 vjeç, dhe Giuseppe...

E FUNDIT/ Aksidentohet makina e policisë në Tiranë – Lajmi i...

0
Aksidenteve në Tiranë nuk i shpëtojnë as makinat e policisë. Mëngjesin e sotëm automjeti i policisë është aksidentuar me një mjet tjetër të llojit “Opel”. Aksidenti...

MOST POPULAR

HOT NEWS