Emri/ Goditet me levë në kokë efektivi i policisë në Gjirokastër, dërgohet me urgjencë drejt spitalit

0
33
Gjigandi

Një efektiv i policisë së Gjirokastrës është qëlluar me levë në kokë.

Burime për median bëjnë me dije se efektivi Sokrat Muho është dërguar me urgjencë drejt spitalit Omer Nishani në Gjirokastër.

Sakaq, ende shkaqet dhe  motivet e autorit në lidhje me plagosjen.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu