9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Emri

Etiketim: emri

Po krasiste pemët në banesë, 63-vjeçari bie nga lartësia dhe ndërron...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qyterin e Skraparit ku shtetasi Kujtim Kola ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga lartësia e banesës...

“Do të nxjerr burrin nga burgu” hiqet si avokat i merr...

0
Një 54-vjeçar, banues në Tiranë ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit pas përfundimeve të një hetimi 3-mujor. Shtetasi Mendo Kame akuzohet për...

Rrëshqiti dhe përfundoi në kanal; humb jetën shqiptari në Itali (Emri)

0
Një 53-vjeçar shqiptar, i identifikuar si Gëzim Muho ka humbur jetën në komunën San Dona, (Venecia) Itali. Paraprakisht dyshohet se shkak i vdekjes është...

Emri/ Qëlloi me armë drejt automjeteve, kapet 39-vjeçari

0
Një 39-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi ka qëlluar me armë drejt disa automjeteve. Shtetasit Fatmir Musteqja i është sekuestruar një armë zjarri pistoletë dhe...

Emri/ Zbulohet kandidati i dytë në garën për kreun e SPAK

0
Gara për drejtues të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar është ende e hapur, ku këtë të hënë prokurori Edvin Kondili...

Detaje/ Del emri i vërtetë i 39-vjeçarit që u vra dje...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ekzekutimi me armë mbrëmjen e djeshme tek Kodra e Diellit, ku viktimë mbeti një 39-vjeçar. Emri i...

Emri/ Po thante 20 kilogramë hashash, arrestohet 41-vjeçari

0
Vijojnë goditjet e Policisë së Shtetit për goditjen e kultivimit dhe trafikimin e lëndëve narkotike. Bëhet fjalë për Eldgan Martini. Një 41-vjeçar nga Fushë-Kruja ka...

Emri/ Grabitja e 30-vjeçarit në Angli, vëllai: Kriminelët e dhunonin dhe...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me 30-vjeçarin i cili mbahej peng nga kriminelët në Angli, të cilët kërkonin 400 mijë...

Emri/ Shkarkohet drejtori i AKU-së në Korçë, ja kush e zëvendëson

0
Drejtori rajonal i Autoritetit Kombëtar të Ushqimit (AKU) në Korçë, Adhama Papadhimi është shkarkuar këtë të hënë nga detyra. Burime për median bëjnë me dije...

Emri/ Në kërkim kombëtar për prostitucion, arrestohet 36-vjeçari në Tiranë

0
Një 36-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi ishte shpallur në kërkim për prostitucion. Shtetasi Klodian Lila akuzohet për veprat penale “Heqja e paligjshme e lirisë”...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS