32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Gjirokastër

Etiketim: Gjirokastër

Mesazh i fortë nga Policia Rrugore e Tiranës, dhurojnë gjak për...

0
Policia Rrugore e Tiranës ka vendosur t’i vijë në ndihmë një të riu të aksidentuar, duke i dhuruar gjak. Mësohet se mesditën e sotme forcat...

Rrugorja ‘me dorë të hekurt’ në Gjirokastër, gjobit qindra shoferë

0
Dy shoferë janë proceduar penalisht në Gjirokastër, për shkelje të rregullave të qarkullimit. Sakaq janë proceduar administrativisht 340 drejtues mjetesh për parakalim të gabuar, drejtim...

Rama nxjerr videon nga muzetë në Gjirokastër: Jemi gati për të...

0
Kryeministri Rama ka ndarë këtë të premte, pamjet nga muzeu “Etnografik” dhe “Ismail Kadare” në Gjirokastër. Përmes një postimi në rrjete sociale, Rama shkruan se...

Zjarr masiv në Gjirokastër, angazhohen forcat zjarrfikëse

0
Një zjarr masiv po shkakton dëme të konsiderueshme në drurët frutorë në fshatin Qesarat të Gjirokastrës. Burime për median bëjnë me dije se deri më...

Merr flakë një banesë në Gjirokastër

0
Një banesë në Gjirokastër është përfshirë nga flakët. Mësohet se në banesën e të shtetasit me iniciale K.H., ka pasur vetëm dëme materiale Njoftimi i policisë: Rreth...

Mori automatikun dhe terrorizoi fshatin, arrestohet i mituri në Gjirokastër

0
Një 17-vjeçar është arrestuar në Gjirokastër, pasi pasi ka qëlluar me armë në ajër duke shkaktuar frikë dhe panik te banorët. Shtetasi me iniciale P....

Emri/ U kap duke transportuar 26 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 24-vjeçari...

0
Një 24-vjeçar është arrestuar në Gjirokastër, pasi u kap duke transportuar 26 emigrantë të paligjshëm. Shtetasi Leonard Aliaj akuzohet për veprën penale “Dhënia ndihmë për...

Dhunuan me sende të forta policin në Gjirokastër, arrestohen dy persona

0
Dy persona janë arrestuar dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim në Gjiroasrër, pasi goditën me sende të forta një polic. Shtetasit me iniciale...

Emri/ Goditet me levë në kokë efektivi i policisë në Gjirokastër,...

0
Një efektiv i policisë së Gjirokastrës është qëlluar me levë në kokë. Burime për median bëjnë me dije se efektivi Sokrat Muho është dërguar me...

Aksident në rrugën Gjirokastër-Tepelenë/ Përmbyset makina, ka të plagosur (Video)

0
Një aksident ka ndodhur këtë të martë në aksin Gjirokastër-Tepelenë, në afërsi të fshatit Shtepez pasi një makinë ka dalë nga rruga. Burime për median...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS