Merr flakë një banesë në Gjirokastër

0
14
Gjigandi

Një banesë në Gjirokastër është përfshirë nga flakët.

Mësohet se në banesën e të shtetasit me iniciale K.H., ka pasur vetëm dëme materiale

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 09:45, jemi njoftuar se në lagjen “Zinxhira”, Gjirokastër, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit K. H., i cili jeton në Greqi.

Për pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale. Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet zjarrfikëse. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të rënies së zjarrit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu