19.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Banesë

Etiketim: banesë

I akuzuar për vjedhje banese, si arriti ti ikte nga duart,...

0
Një i burgosur i dhomave të paraburgimit të burgut të Drenovës ka arritur të arratiset nga tunelet e gjykatës së Korçës.Burime të siguruara thanë...

Plagosi gruan pas sherrit në banesë, pranga burrit në Tiranë

0
Nje person ka goditur me sende te forta gruan e tij ne Tirane nderkohe qe eshte vene ne pranga nga policia. Tiranë/Informacion paraprak Më...

Prokuroria mbyll hetimet, çon për gjykim dosjen e Griseldo Kusit, vrau...

0
TIRANË Prokuroria e Tiranës përfundon hetimet dhe dërgon për gjykim dosjen penale ndaj Griseldo Kusit, i cili akuzohet për vrasjen e teknikut të kondicionerit, Indrit...

Arrestohet shpërndarësi i kokainës në Vlorë, e “fundos” kontrolli në banesë

0
Policia e Vlorës sekuestron kokainë dhe një sasi parash në Vlorë në banesën e një 35-vjeçari, i cili po ashtu ka përfunduar në pranga...

Tonditëse në Kamenicë, shpërthen lënda plasëse në një banesë, vdes në...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kamenicë, ku një 46-vjeçar ka humbur jetën si pasoje e një shpërthimi. Mësohet se viktima ka qenë...

Abuzimi seksual në Fushë Krujë, policia merr në mbrojtje familjen e...

0
Policia ka marrë në mbrojtje familjen e 17-vjeçares nga Fushë Kruja, e cila ishte droguar dhe abuzuar seksualisht për muaj me radhë nga një...

Detajet nga ngjarja në Fushë-Krujë/ Droguan dhe përdhunuan 17-vjeçaren, i riu...

0
Natën e kaluar një sasi lënde eksplozive e paketuar është hedhur drejt banesës së një shtetaseje në Fushë-Krujë. Policia e lidhi ngjarjen me operacionin policor,...

Ngjarje e rëndë në Librazhd, familja gjen të pajetë në banesë...

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Librazhd mbrëmjen e djeshme (11 korrik). Një 25-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij. Bëhet...

E rëndë në Librazhd, gjendet i pajetë në banesë një 24...

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Librazhd mbrëmjen e sotme (11 korrik). Një ku një 24-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij. Burimet...

E premtja e madhe, Visi që shiste molla në Llabjan bëhet...

0
Visi, 7 vjeçar  i cili shiste molla në Llabjan sot është gëzuar, pasi që është bërë me banesë të re. Lajmin e bëri të ditur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS