Gazetari ‘plas bombën’: Ervis Martinaj është vrarë në duart e policisë

0
Gjigandi

Gazetari Milaim Zeka ka reaguar në lidhje me të shumëkërkuarin Ervis Martinaj.

Zeka për ‘Top Channel’ tha se Martinaj është vrarë, madje thekson se vrasja ka ndodhur në duart e policisë.

“Përfshirja e policisë pothuajse në çdo vrasje është prezente. Edhe e prokurorisë. Edhe vrasja e Ervis Martinajt, ndodhi në duart e policisë. Sipas burimeve, që unë kam, shumë të sigurta Vis Martinaj me 99% është i vrarë. Por sidoqoftë, edhe rrëmbimi apo çdo vrasje në Shqipëri, ke të përfshirë prokurorët kryesorë dhe krerët e policisë” tha ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu