17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Aynan

Etiketim: Aynan

Granit Xhaka publikon fotografi me vajzën e tij, Aynan

0
Granit dhe Leonita Xhakaj ka vetëm një javë që janë bërë prindër për herë të parë. Leonita solli në jetë vajzën të cilën çifti e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS