Fero pranon hapur se është ndarë nga Arbenita

0
116
Gjigandi

Çifti i showbiz-t vendor, Fero dhe modelja Arbenita Ismajli, tash e një kohë po përfolen për ndarjen e tyre.

Për shume kohë kanë qenë së bashku por siç po duket ata i kanë dhënë përfundimisht fund lidhjes së tyre.

Por, tani më reperi ka pranuar se është ndarë nga modelja. Në rrjetin social Instagram, një fans e ka pyetur reperin se “ a është ndarë nga bashkëshortja” dhe ai e ka pohuar atë duke shkruar “POO” duke e ironizuar me disa emoji kinse duke qarë.

Lexo edhe:  Cila është skuadra që ka fituar më së shumti penallti këtë edicion në Serie A?

Spekulimet për ndarjen e tyre erdhën pasi reperi i mirënjohur anuloi koncertet për një kohë dhe përveç këtij hapi, ndërmori edhe një tjetër sa i përket jetës së tij private. Reperi e largoi modelen nga rrjetet sociale.

Pastaj të dy fshinë postimet e përbashkëta. Hitin e fundit i rep-artistit 22-vjeçar është “Ride or Die”. Në videoklipin e këngës merr pjesë edhe modelja, Arbenita Ismajli. Kënga deri tani ka më shumë se 10 milionë klikime në kanalin Youtube.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu