Ermali dhe Ariana pushime romantike në Turqi, përkrah njëri-tjetrit duken për mrekulli

0
36
Gjigandi

Ermal Fejzullahu së bashku me bashkëshorten e tij, Arianën po i shijojnë pushimet e radhës në qytetin e bukur të Kapadokias në Turqi.

Çifti i mrekullueshëm pas angazhimeve profesionale dhe lindjes së fëmijës së tyre të tretë, vajzës Ana kanë marr disa ditë pushimi për tu relaksuar në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Nuk kanë munguar as foto dhe videos e ndryshme që ata kanë ndarë me ndjekësit në Instagramet e tyre përkatëse.

Këtë herë ishte Ariana ajo që ka postuar një imazh ku shihet e ulur në prehrin e Ermali, derisa të dy dukeshin për mrekulli, të veshur me stil dhe plotë shkëlqim.

Ndërsa, bije në sy Ariana e cila ka rikthyer linjat menjëherë pas lindjes së vajzës dhe dukej për mrekulli./

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu