fbpx
13 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Mrekulli

Etiketim: Mrekulli

Hiqni qimet në fytyrë me këto maska natyrale, funksionojnë për mrekulli

0
Heqja e qimeve nga fytyra përbën një sfidë të vërtetë për femrat, të cilat mundohen që t’ia arrijnë qëllimit me forma nga më të...

Bie pema te kryeministria, shpëton për mrekulli gardisti

0
Një pemë është rrëzuar tek Kryeministria por fatmirësisht pa shkaktuar dëme. Pema e rënduar nga lagështia dhe për shkak të vjetërsisë është thyer duke rrezikuar...

Çaji nga Kufirma mund të bëjë mrekulli në shëndetin tuaj

0
Kufirma është bimë e cila që nga lashtësia mbron nga problemet e ndryshme shëndetësore, ndërsa njëherësh është edhe ilaçi i vetëm popullor i cili...

Harrojini ilacet, kjo është pija që bën mrekulli në shëndetin tuaj

0
Shafran i Indisë vjen nga rrënja e bimës kurkuma dhe përdoret gjerësisht në kuzhinën orientale. Por erëza aromatike që është e njohur edhe për...

Ky vaj do të bëjë mrekulli me fytyrën tuaj

0
Me siguri keni dëgjuar që vaji i arganit është një ndër vajrat më të preferuar të vajzave në mbarë botën. Kjo jo më kot,...

A është e vërtetë që vaji i ullirit bën mrekulli me...

0
Ne duam një element apo produkt që e kemi në shtëpi dhe që bën çudira bukurie me lëkurën apo flokët! Vaji i ullirit, mendojmë...

Mrekulli për çiftin me fëmijë që po kalonin në rrugë, si...

0
“Një engjëll!” Është ky përkufizimi që vjen nga policia e Phoenix, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, e cila ka publikuar një video drithëruese...

Ermali dhe Ariana pushime romantike në Turqi, përkrah njëri-tjetrit duken për...

0
Ermal Fejzullahu së bashku me bashkëshorten e tij, Arianën po i shijojnë pushimet e radhës në qytetin e bukur të Kapadokias në Turqi. Çifti i...

Shkrumbohet makina, shpeton per mrekulli drejtuesi – Lajmi i Fundit

0
Një automjet është përfshirë nga flakët në ecje e sipër në aksin Berat-Drobonik.   Makina, tip Fiat...

Mrekulli, kamioni i shqiptarit përfundon 40 metra në greminë dhe shpëton...

0
Një drejtues kamioni shqiptar ka shpëtuar mrekullisht pasi mjeti me të cilin e po udhetonte është aksidentuar në një urë, para se të futej...