Elegant e me klas, me Ferrari e avion privat, ja si vjen Argjend Heta në projektin e ri

0
16
Gjigandi

Argjendi që në momentin e publikimit të tij ka marrë komente të shumta mjaft pozitive mbi paraqitjen dhe këngën e tij, ai në klip shfaqet me një modele ku shumë vajza do dëshironin të ishin në vendin e saj.

Artisti shfaqet në klip me Ferrari edhe Avion privat, si klip që nuk shikohen shumë shpesh në tregun muzikor shqiptarë.

Kënga vjen mjaft verore me zërin e tij karakteristik dhe shumë unik.

Argjend Heta ka 3 vite që merret me muzikë edhe ka realizuar plot 12 këngë.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu