19.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Privat

Etiketim: privat

Pensionistët e vetëpunësuar në sektorin privat do përjashtohen nga pagesat e...

0
Pensionistët e vetëpunësuar në sektorin privat pritet të përjashtohen nga detyrimi për pagesat e kontributeve të sigurimeve shoqërore. Aktualisht, pensionistët që vetëpunësohen në sektorin...

Skandali me pagat/ Prokuroria mbyll hetimet, ja emrat e të akuzuarve.

0
  Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë përfundon hetimet për procedimin penal nr.9428 të vitit 2021 me objekt hetimi publikimin e në rrjetet sociale...

Komuna e Graçanicës zbaton vendimin e Agjencisë për Informim dhe Privatësi

0
Komuna e Graçanicës, në afatin e përcaktuar sipas Vendimit Nr. 100/2022, të datës 20.04.2022, të nxjerrë nga Agjencia për Informim dhe Privatësi, lidhur me...

Publikimi i pagave në Shqipëri cenon privatësinë e qytetarëve

0
Publikimi i pagave të më shumë se 694 mijë shtetasve shqiptarë në dhjetor të vitit 2021, shkaktoi kaos në opinionin publik dhe atë politik...
Arta Nitaj për pushime në ishullin privat të Bill Gatesit

Arta Nitaj për pushime në ishullin privat të Bill Gatesit

0
Bukuroshja Arta Nitaj vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.Ajo ndan me ndjekësit e saj të shumtë fotografi...

Bllokoi llogaritë e një biznesi, arrestohet përmbaruesi privat në Tiranë

0
Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar "Account".Operacioni, i zhvilluar nga Sektori për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në DVP Tiranë.Vihet në pranga...

Ekipi i parë plotësisht privat i astronautëve mbërrin në Stacionin e...

0
Ekipi i parë plotësisht privat i astronautëve që shkon në Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës (ISS) mbërriti të shtunën në platformën kërkimore orbitale për një...

“Një i dërguar privat.” Ja çfarë thotë Berisha për ndërmjetësin që...

0
Një ditë pasi denoncoi se ambasadorja amerikane i ka dërguar një ndërmjetës në zyrë pas zgjedhjeve të 6 marsit për të negociuar në emër...
Nga një avion privat, Era Istrefi me lëvizje provokuese bën paralajmërimin e këngës së re “Bebe”

Nga një avion privat, Era Istrefi me lëvizje provokuese bën paralajmërimin...

0
Ajo prej vitesh është duke i munguar skenës muzikore shqiptare dhe jo vetëm kaq.Bëhet fjalë për këngëtaren e famshme, Era Istrefi, e cila që...

Ishulli privat në Irlandë shitet për $6 mln, blerësi e pa...

0
Një ishull privat në brigjet e Irlandës, i cili krenohet me tre plazhe, shtatë shtëpi dhe botë pasur natyrore, është shitur dje për 6...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS