13.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Avion

Etiketim: avion

Trafik droge me avionë nga Shqipëria drejt Italisë, dënohet me burg...

0
Gjykata italiane ka dënuar 44 vjeçarin Ndriçim Barani me 3 vite e 6 muaj burg, një prej të besuarve të vëllezërve Lamaj për trafikun e...
Nga një avion privat, Era Istrefi me lëvizje provokuese bën paralajmërimin e këngës së re “Bebe”

Nga një avion privat, Era Istrefi me lëvizje provokuese bën paralajmërimin...

0
Ajo prej vitesh është duke i munguar skenës muzikore shqiptare dhe jo vetëm kaq.Bëhet fjalë për këngëtaren e famshme, Era Istrefi, e cila që...

Ministri shqiptar i Mbrojtjes: Mbi 100 avionë mbrojnë hapësirën tonë ajrore

0
Ministri shqiptar i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka publikuar një video nga reagimi i NATO-s ndaj pushtimit rus në Ukrainë deri tani.Peleshi thekson se, deri...

“Mungesa e avionëve” Rama: Nuk jemi në NATO të kemi raketa,...

0
Kryeministri Edi Rama tha sot në një konferencë para gazetarëve lidhur me luftën në Ukrainë se ne si vend i NATO-s kemi regjim tjetër...

Ndalim për të shkuar në klub dhe për të udhëtuar me...

0
Kur një lojtar e nënshkruan kontratën e re me një klub, u intereson se sa shumë para do të përfitojnë për aq vite sa qëndrojnë...

Shtatë rregullat e udhëtimit me avion: Ndalohen puthjet e përqafimet

0
Shqipëria ka hapur prej ditësh fluturimet ajrore prej disa ditësh, duke përcaktuar edhe një protokoll të posaçëm për pasagjerët. Vetëm ditën e sotme ka...

E dyshuar për “korona”, Vilma Nushi dërgohet me avion drejt Turqisë

0
Vilma Nushi e dyshuar si e infektuar me koronavirus ditën e sotme është marrë me urgjencë nga spitali Infektiv për tu nisur drejt Turqisë....

Elegant e me klas, me Ferrari e avion privat, ja si...

0
Argjendi që në momentin e publikimit të tij ka marrë komente të shumta mjaft pozitive mbi paraqitjen dhe këngën e tij, ai në klip...

Shpiket ‘mburoja e padukshme e ajrit’ që mund të mbrojë kundër...

0
Një mekanizëm i thjeshtë në sistemin e ventilimit brenda kabinës së avionit mund të ndihmojë në reduktimin e rrezikut nga infektimi me Covid 19. E...

Shpiket ‘mburoja e padukshme e ajrit’ që mund të mbrojë kundër...

0
Një mekanizëm i thjeshtë në sistemin e ventilimit brenda kabinës së avionit mund të ndihmojë në reduktimin e rrezikut nga infektimi me Covid 19. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS