Edhe Kida pozon pa reçipeta

0
117
blank
Gjigandi

Kida e ka publikuar një foto ku shfaqet joshëse.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, ka pozuar joshëse në një foto të re të cilën më pas e ka hedhur në llogarinë e saj në Instagram.

Në foton e postuar shihet se këngëtarja nuk ka veshur fare reçipeta, detaj ky i cili e bën të duket akoma më seksi.

Kujtojmë se Kida ani pse e re në moshë ka arritur që rreth vetes të mbledh një numër të madh të fansave.

Ndryshe ajo po e shijon suksesin në muzikë dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💋

A post shared by Kida (@kida) on Nov 20, 2019 at 10:37am PST

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu