E mbani mend “Shamikuqen“? Kjo është vajza e saj yll!

0
55
Gjigandi

Ata që e kanë parë filmin “Shamikuqja“, zor se arrijnë ta shkulin nga kujtesa fytyrën e  bukur të Turkan Soray, që interpretonte rolin e Asijes.

Turkan konsiderohet si një nga femrat më joshëse në kinematografinë turke. Por shqiptarja.com ka zbuluar se edhe vajza e saj Yagmur Unal, është shumë e bukur, ndonëse nuk ngjan dhe aq me të ëmën.

Unal është 35 vjeç, dhe është fryt I një martese të përfunduar të aktores

. Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku numëron mbi 100 mijë ndjekës dhe herë pas herë publikon foto provokative.

Vajza është diplomuar në degën e sociologjisë, ndërsa më vonë është diplomuar në master për mediat në New York.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu