Dua, tepër e nxehtë me stilin e ri

0
99
Gjigandi

Është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për këngëtaren kosovare me famë botërore, Dua Lipa e cila është mjaft e përfolur në mediat rozë.

Ajo është një prej femrave më me stil dhe shfaqet çdo herë me stile të ndryshme dhe unike.

Së fundmi ajo ka postuar disa imazhe në Instagram ku është shfaqur e një kostum në të zeza që reflektonte tërë shkëlqim mbi atë.

Lexo edhe:  Demi Rose ekspozon gjoksin: Do doja të ishe këtu

Së fundmi ajo ka postuar disa imazhe në Instagram ku është shfaqur e një kostum në të zeza që reflektonte tërë shkëlqim mbi atë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu