10 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Ballina Etiketimet Nxehtë

Etiketim: nxehtë

Dushi pas stërvitjes, duhet bërë me ujë të nxehtë apo të...

0
Përshëndetje njerëz të bukur dhe energjik. Shpresoj të jeni zgjuar me energjinë e duhur sot si ditë e premte që është dhe aq më...

Arta e ‘bën nxehtë’ nga palestra, thekson linjat trupore

0
Ajo u bë mjaft e njohur për publikun me rolin e saj si ‘Xhesika’ tek seriali O Sa Mirë. Arta Nitaj vazhdon të gëzoj interesimin...

Gruaja më e bukur në botë shkakton tërmet, ditëlindja e nxehtë...

0
Ajo është cilësuar si femra më seksi në botë dhe më 23 nëntor feston 40-vjetorin e saj. Por përpara ditës së saj të madhe, Kelly...

Diabeti i tipit 2: Kjo pije e nxehtë ul sheqerin në...

0
Diabeti i tipit 2 mund të duket si një diagnozë marramendëse pasi kërkon që një person të rregullojë aspektet e stilit të jetës së...

Diabeti i tipit 2: Kjo pije e nxehtë ul sheqerin në...

0
Diabeti i tipit 2 mund të duket si një diagnozë marramendëse pasi kërkon që një person të rregullojë aspektet e stilit të jetës së...

Diabeti i tipit 2: Kjo pije e nxehtë ul sheqerin në...

0
Diabeti i tipit 2 mund të duket si një diagnozë marramendëse pasi kërkon që një person të rregullojë aspektet e stilit të jetës së...

Iu janë zvogëluar rrobat pasi i këni larë me ujë të...

0
Shpesh disa veshje na tkurren, pas i lajmë me temperaturën jo të duhur. Por për t’i kthyer ato në gjendje fillestare, në mënyrë që të...

Ujë i nxehtë apo i ftohtë për larjen e dhëmbëve?

0
Larja e dhëmbëve është një pjesë shumë e rëndësishme e higjienës së përditshme. Nëse nuk i lan dhëmbët shpesh gjatë ditës (ose aq sa...

Tuna e bëri ‘nxehtë’ edhe në Zvicër

0
Tuna e ka bërë ‘nxehtë’. Këngëtarja shqiptare, Tuna Sejdiu, është shfaqur e ‘zjarrtë’ mbrëmjen e djeshme ku ka performuar para një numri të madh të...

Hailey Bieber sulmon pa mëshirë Kylie nën foton e nxehtë

0
Kylie Jenner në llogarinë e saj në Instagram ka shfaqur kostumin e dytë të Halloween. Jenner maskoi veten si sirena Ariel dhe mori më shumë...