fbpx
26 C
Tirana
Thursday, June 4, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Nxehtë

Etiketim: nxehtë

U dogj Flamuri ish jugosllav, pas tre jave zbarkojnë amerikanët në...

0
Periudhë interesante në vitin 1990! Pas trazirave në stadiumin “Maksimir” në Zagreb, pikërisht me 13 maj, kur u rrahën tifozët e Dinamos së Zagrebit,...

Demi vjen e nxehtë me pozat e fundit

0
Modelja britanike Demi Rose ka vazhduar me postimet e saj seksi në rrjetet sociale Ajo gjatë tërë vikendit ka postuar foto ku ekspozon gjoksin e...

Emily pozon e ‘nxehtë’ pranë burrit të saj

0
Modelja e njohur, Emily Ratajkowski cilësohet si një nga femrat më të bukura në botë. Përveç bukurisë, ajo është e njohur edhe për fotografitë provokuese...

Pse nuk mund të flemë pa batanije, madje edhe gjatë një...

0
Ju e vëreni veten duke duke lëvizur dhe duke u kthyer gjatë tërë natës, dhe e vetmja gjë që ju ndihmon të rehatoheni është...

Enca e bën nxehtë me postimin e fundit, fotografon gjoksin nga...

0
Enca ka provokuar me postimin e fundit. Enca Haxhia është njëra nga artistet më të ndjekura shqiptare, dhe postimet e saj jo rrallë herë kanë...

Dushi me ujë të nxehtë djeg aq kalori sa aktiviteti fizik

0
Lajme të mira ka për të gjitha ato nëna që dëshirojnë të humbasin kalori, por nuk kanë vullnet për të kryer aktivitet fizik.  Hulumtimet...

Dushi me ujë të nxehtë djeg aq kalori sa aktiviteti fizik

0
Lajme të mira ka për të gjitha ato nëna që dëshirojnë të humbasin kalori, por nuk kanë vullnet për të kryer aktivitet fizik.  Hulumtimet...

Lepurushja e Playboy, më e nxehtë se kurrë

0
Veterania e Playboy, Brooke Burke (48) ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshme me bikine leopard derisa poshtë fotografisë ka shkruar se “po llogaritë...

E “nxehtë” me bikini të vogla, vajza e ish-deputetes “tërbon” fansat...

0
Tashmë prej disa kohësh, Ada Deda është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Me çdo postim në rrjetet sociale, vajza...

“Një paracetamol desha”, Anxhelina e bën ‘nxehtë’ me foton e fundit

0
Anxhelina nuk po i ndalon pozat në bikini. Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, ka disa ditë që po qëndron në Shqipëri. Ditët e nxehta me...