10 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Ballina Etiketimet Tepër

Etiketim: tepër

Fifi: Jam tepër e dashuruar, kokë e këmbë

0
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Filloreta Raçi-Fifi, është njëra ndër artistet më të përfolura shqiptare. Së fundmi në media u raportua se ajo është në lidhje...

10 shenjat që trupi jua dërgon kur keni tepër stres

0
Secili nga ne ndihet ndonjëherë i sëmurë. Por nëse diçka po përsëritet që sa kohë, atëherë duhet ta merrni më seriozisht shëndetin tuaj. Ndoshta...

Pse meshkujt marrin vëmendje më tepër gjatë muajit nëntor?

0
Sot kemi hyrë zyrtarisht në muajin Nëntor dhe sot do të mësoni se pse ky muaj i karakterizon meshkujt. Sot meshkujt në të gjithë botën...

Dua, tepër e nxehtë me stilin e ri

0
Është mjaft aktive në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për këngëtaren kosovare me famë botërore, Dua Lipa e cila është mjaft e përfolur në mediat rozë. Ajo...

Ja sesi te vendosni me teper rroba ne valixhen e udhetimit...

0
Linjat ajrore më të lira, të njohura si “low cost”, kërkojnë një peshë të caktuar në bagazh dhe masa të veçanta valixheje në mënyrë...

INSTAT / Shqiptarët tepër të rrezikuar nga sëmundjet e zemrës –...

0
Më shumë se gjysma e vdekjeve gjatë vitit të kaluar në Shqipëri kanë ardhur si rrjedhojë e problemeve me zemrën. Sipas INSTAT, në vitin...