Dua Lipa pa sytjena, tregon gjoksin

0
50
blank
Gjigandi

Kohët e fundit ajo është gëzuar shumë që po bëhet ‘hallë’ e foshnjës së Gigi Hadid dhe Zayn Malik.

Dua Lipa 24 vjeqare pozoj me një bluzë të bardhë pa sytjena duke treguar kështu gjoksin./Bota sot

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu