Dorina Mema zbulon aksesorin më të shtrenjtë dhe ka vlerën e një shtëpie

0
Gjigandi

E ftuara e parë e emisionit “Glamour Zone”, Dorina Mema, zbuloi aksesorin e saj më të shtrenjtë, dhe në rastin e saj nuk bëhet fjalë për ndonjë ore të shtrenjtë, apo varëse të dekoruar me dimant.

Moderatorja e pyeti për aksesorin më të shtrenjtë që ka, dhe në fakt me vlerën e tij, mund të blihet lehtësisht një apartament.

Dorina tha se ka një byzylyk prej diamante, i cili kushton : 40 mijë euro.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu