Djali i Beckham me të dashur të re

0
94
Gjigandi

Brooklyn Beckham (20) dhe aktorja Nicola Peltz (24) janë parë së bashku, shkruajnë tabloidët britanikë sipas të cilëve kjo është e dashura e katërt e Beckham në katër muajt e fundit.

“Brooklyn tashmë është takuar me familjen e saj dhe po shkon mirë me vëllain e saj. Ata madje u ndanë së bashku”, tha një burim pranë çiftit.

Një muaj më parë, gazeta britanik ‘The Sun’ shkroi se Brooklyn ishte një lidhje me gjysmën e motrës së Kate Moss Lottie, dhe përveç tyre, ai ishte duke takuar edhe dy vajza të tjera qëkur u nda me modelen Hannah Cross këtë verë.

Lexo edhe:  Jonida pret me padurim ditën kur do ta mbajë në duar foshnjën e saj

Ai u përfshi shkurtimisht me aktoret Natali Ganzorn dhe Phoebe Torans, ngjashmëria e së cilës me Victoria Beckham tronditi britanikët.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu