18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Beckham

Etiketim: Beckham

‘Je burri më i pabesueshëm’; dedikimi i ëmbël i Victoria-s për...

0
David Beckham mbushi 47 vjeç, i rrethuar nga familja e tij. Disa ditë pas martesës së komentuar të të paralindurit të tij, Brooklyn Beckham...

Familja ‘Beckham’, një tjetër martesë në horizont. Romeo dëshiron të ngjitet...

0
Më shumë 'lule portokalli' në familjen "Beckham". Pas Brooklyn-it, i cili së fundi u martua me trashëgimtaren Nicola Paltz, duket se Romeo, djali i...

Romeo Beckham ka postuar një fotografi me të dashurën e tij...

0
Prindërit e 17 vjeçarit David, 45, dhe Victoria, 46, kanë shkuar ne Puglia me fëmijët e tyre dhe të fejuarën e Brooklyn, Nicola Peltz....

Beckham i shkruan mesazh Khabibit pas vdekjes…

0
Legjenda e futbollit anglez, David Beckham, i ka shkruar mesazh përkrahës yllit të UFC-së, Khabib Nurmagomedovit, të cilit i vdiq babai këtë muaj pasi...

Victoria Beckham tregon një nga katërmbëdhjetë unazat e saj me vlerë...

0
Victoria Beckham u tregon fansave unazën e saj të madhe të fejesës - një prej një 14 unazave që David i ka dhënë asaj. ...

​Pse Kina censuron trupin e David Beckham?

0
Kohët e fundit, televizioni kinez CCTV lëshoi një dokumentar ku interpretonte David Beckham dhe gjithçka do të ishte mirë nëse ish-futbollisti i famshëm nuk...

Një dasmë tradicionale hebraike, Brooklyn Beckham dhe e fejuara e tij...

0
Çifti po planifikon një martesë tradicionale hebraike, pasi nusja, Nicola Peltz, është vajza e miliarderit hebre, ndërsa babai i Brooklyn, David Beckham dhe gjyshi...

Beckham shuan dilemat, kjo ishte arsye pse mbante numrin 23 te...

0
Numrat e skuadrave vlerësohen si të rëndësishëm në futboll. Ata janë tregues të pozicioneve dhe ka pritje të lojtarëve që mbajnë numra të caktuar. Në...

Momentet kur Nicola Peltz i ka kopjuar veshjet e ‘vjehrrës’ Victoria...

0
Dihet se Petz tashmë është përshtatur me stilin e vjehrrës së saj, Victoria Beckham. Ajo kishte veshur një fustan që kushtoi rreth 1.500 euro, të...

Zbulohet dhurata që çifti Beckham do t`i bëjë djalit për martesë...

0
Duket që lumturinë për martesën e të birit, David dhe Victoria Beckham nuk do të mjaftohen ta shprehin vetëm me fjalë. Prindërit kanë ndërmend...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS