DailyMail shkruan për nënën e Rita Orës: 56-vjeçarja Vera që rrëmben vëmendjen me paraqitjet e saj me bikini në plazh

0
24
Gjigandi

Kohët e fundit ajo u kthye në vijën e parë të frontit të NHS-së (Shërbimi i Shëndetit Kombëtar) për të punuar në shëndetin psikiatrik mes krizës së coronavirusit.

Mamaja e këngëtares Rita Ora, Vera dukej e pabesueshme teksa shijonte pak kohë joproduktive nga puna e saj, ndërsa pushonte në një plazh.

Mjekja 56 vjeçare, shfaqi fizikun e saj rinor në një palë rroba banje të zeza, ndërsa shijonte rrezet e diellit, shkruan DailyMail.

Vera dukej e lumtur dhe e relaksuar ndërsa shtrinte këmbët e saj të holla në rërë, ndërsa ishte ulur në një peshqir plazhi ngjyrë rozë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Besniku, janë duke kaluar disa ditë të mira pushimi në Ulqin të Malit të Zi.

Image
Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu