28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paraqitjet

Etiketim: paraqitjet

Vazhdojnë paraqitjet provokuese të Encës me dekolte të hapur

Vazhdojnë paraqitjet provokuese të Encës me dekolte të hapur

0
Si një banore rezidente e Dubait, Enca Haxhia po vazhdon të marrë vëmendje me postimet nga Emiratet e Bashkuara Arabe.Me mbi dy milionë ndjekës...
Elita Rudi duket e mahnitshme në një nga paraqitjet e fundit me fustan dypjesësh e syze

Elita Rudi duket e mahnitshme në një nga paraqitjet e fundit...

0
Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi, po ashtu ka qenë e pranishme në mesin e shumë emrave të njohur në eventin e mbrëmshëm (e...
Tayna vazhdon paraqitjet provokuese nëpër koncerte duke vënë në fokus linjat trupore

Tayna vazhdon paraqitjet provokuese nëpër koncerte duke vënë në fokus linjat...

0
Rap-artistja nga Prizreni, Tayna, vazhdon të jetë shumë e kërkuar në mbrëmje e koncerte të ndryshme.Me lehtësimin e masave, ajo ka filluar në mënyrë...
Kejvina Kthella vazhdon të marrë vëmendje me paraqitjet provokuese në rrjete sociale

Kejvina Kthella vazhdon të marrë vëmendje me paraqitjet provokuese në rrjete...

0
Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale njëherësh me fotografi e postime të ndryshme.Bukuroshja, e ndjekur nga...
Tayna provokon në një nga paraqitjet e fundit duke vënë në pah të pasmet

Tayna provokon në një nga paraqitjet e fundit duke vënë në...

0
Reperja nga Prizreni, Doruntina Shala apo siç njihet për publikun, Tayna, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.Ajo vazhdimisht ndan imazhe e video të...

DailyMail shkruan për nënën e Rita Orës: 56-vjeçarja Vera që rrëmben...

0
Kohët e fundit ajo u kthye në vijën e parë të frontit të NHS-së (Shërbimi i Shëndetit Kombëtar) për të punuar në shëndetin psikiatrik...

Olta nuk i ndal paraqitjet joshëse as në shtatzëni, tregon të...

0
Olta Gixhari është në muajt e fundit të shtatzënisë, teksa nuk i ka rralluar praqitjet atraktive. Ditë më parë, ajo publikoi një sërë imazhesh e...

Morena vazhdon të marr vëmendjen me paraqitjet e saj

0
Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku, jo rrallëherë merr vëmendjen e mediave rozë e të publikut. Kjo duke qenë se është një personazh mjaft atraktiv dhe...

Kim Kardashian kujton paraqitjet e saj qesharake ndër vite

0
Kim Kardashian West hodhi një vështrim të disa prej paraqitjeve të saj më të nxehta dhe ‘më të penduara’ përgjatë 13 viteve të saj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS