Dafina Zeqiri tregon këmbët dhe gjoksin pa reçipeta në fustanin e shkurtër

0
151
blank
Gjigandi

Dafina Zeqiri duket joshëse në foton e fundit të postuar.

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, në llogarinë e saj në Instagram e ka publikuar një fotografi në të cilën duket seksi.

Në imazhin e postuar ajo ka treguar këmbët dhe gjoksin pa reçipeta. Po ashtu në pah i ka vënë edhe tatuazhet e shumta që i ka në trup.

Dafina njihet si një femër e cila merr guximin që të realizoj foto në të cilat shfaqet joshëse dhe e zhveshur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu