Dafina Zeqiri tregon bukurinë natyrale

0
34
blank
Gjigandi

Dafina Zeqiri po qëndron aktive me postime në Instagram.

Dafina Zeqiri përveç se konsiderohet si një nga këngëtaret më të mira në estradë, ajo cilësohet edhe si njëra prej më të bukurave.

Duffy së fundmi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në Instagram ku po qëndron aktive gjatë kësaj kohe, dhe dukej tejet bukur pa aplikuar fare makijazh.

Ndryshe, këngëtarja po e shijon suksesin e këngës së fundit “A je pendu” që u lansua vetëm pak ditë më parë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu