Dafina Zeqiri publikon bashkëpunimin me reperin e njohur

0
11
Gjigandi

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka bashkuar forcat me reperin nga Shqipëria, Varrosi.

Dyshja kanë publikuar këngën me titullin ‘Ring Ring’ e cila erdhi edhe me videoklip.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga Dafina Zeqiri dhe Varrosi, për klipin është përkujdesur Entermedia ndërsa kënga është prodhim i Moneyz me producent nga Bled Beats.

Kënga tashmë është publikuar në kanalin Youtube.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu