Çfarë trupi ka Ziza, i çmendë të gjithë

0
122
Gjigandi

Aktorja dhe fotomodelja shqiptare, si duket është duke i thyer të gjitha barrierat sa i përket paraqitjeve publike.

Ajo, ka elektrizuar Instagramin me një foto të cilën e ka postuar ku shihet me një stil atraktiv.

Lexo edhe:  Oriola Marashi feston Halloween-in me të dashurin misterioz mes luksit të çmendur në Dubai

Me forma bombastike dhe linja ekstreme……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu