Big Mama ripërpunon këngën ‘Akoma të du’

0
95
Gjigandi

Big Mama publikon projektin e ri.

Big Mama ditë më parë njoftoi se punimet për projektin e ri muzikor kanë përfunduar, dhe sot ajo lansoi këngën e re.

Artistja e mirënjohur ripërpunoi këngën “Akoma të du”, të këngëtarit Bertan Asllani.

Këngës ia shoqëroi edhe një klip të bukur të realizuar në Turqi. Për videoklipin e këngës u përkujdes Arian Havolli në bashkëpunim me Fidan Bajramin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu