Ballina Etiketimet Akoma

Etiketim: akoma

Mendoni akoma për Ex-in, ja çfarë të bëni për ta harruar

0
Çdo lidhje mund të mbarojë duke kaluar edhe në  ndarje , pjesa më e vështirë është  procesi i shërimit që vjen pas ndarjes ....
Përse Pique dhe Shakira nuk janë martuar akoma pas 11 vitesh dhe dy fëmijëve?

Përse Pique dhe Shakira nuk janë martuar akoma pas 11 vitesh...

0
Gerard Pique dhe Shakira janë në lidhje që nga viti 2011, por nuk janë martuar akoma.Janë të shumtë ata që pyesin veten se përse...

“Ç’të bëj, të vë litarin në fyt”/ Dhëndri përplaset me vjehrrin:...

0
Vjehrri Leko dhe dhëndri i tij Artir janë përplasur në "Shihemi në Gjyq". Leko e pranon borxhin që ka ndaj dhëndrit të tij, ndërsa...
Amy Schumer e tronditur akoma nga skandali që ndodhi në “Oscars 2022”

Amy Schumer e tronditur akoma nga skandali që ndodhi në “Oscars...

0
Amy Schumer është 'ende e traumatizuar' nga ajo që ndodhi të dielën në "Oscars 2022".Prezantuesja e "Oscars", e cila udhëhoqi ceremoninë e ndarjes së...

Keni akoma kohë, ja çfarë duhet të bëni në ditët e...

0
Muajt kanë ditët e tyre më të mira dhe më pak të tilla. Njerëzit besojnë në astrologji dhe ky tashmë është fakt, vetëm se...

Opozita jashtëparlamentare: Rama akoma nuk ka pranuar hapjen e listave 100...

0
Në një deklaratë për mediat këtë të shtunë, opozita jashtëparlamentare deklaroi se kryeministri Edi Rama, ende nuk e ka pranuar hapjen e listave 100%. Kjo...

“Nuk kemi arritur akoma në pikun e pandemisë”, Skënder Brataj flet...

0
Kreu i urgjencës kombëtare Skënder Brataj në një intervistë për ‘Report Tv’ thotë se numri i thirrjeve në dy javët e fundit është shtuar...

Nga fillimi i pandemisë 110 fëmijë të infektuar në Shqipëri, 25%...

0
Ndërkohë që vendi çdo ditë është duke raportuar një numër të lartë të infektuarit me Covid-19, mes tyre ka edhe fëmijë. Mësohet se qysh nga...

“Thirrem miss”, Ronela Hajati ngrit akoma më shumë temperaturat sot

0
Ronela Hajati ka provokuar keq me foton e fundit. Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, ka zgjedhur që t’i provokoj rëndë fansat e saj në...

Ylli i Aston Villës akoma edhe më pranë Man.United

0
Ylli i Aston Villa, Grealish, vazhdon të lidhet me një transferim të mundshëm te skuadra e Manchester United. Sipas raportimeve të ‘Express Sport’, tashmë lojtari...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24