Bashkëpunimi i Ariana Grandes dhe Lady Gagas po kalon pritshmëritë

0
13
Gjigandi

Dyshja ditë më parë lansuan projektin “Rain on me”.

Lady Gaga dhe Ariana Grande gjatë ditës së premte kishin publikuar duetin e ri “Rain on me” me të cilin arritën të arkëtojnë më shumë se 100 milionë klikime brenda pak dite.

Dyshes nuk iu deshën as një javë që të marrë kryesimin e “U.K. Single Chart” për këngën më të dëgjuar në Britani duke lënë pas emra të artistëve të mëdhenj si The Weeknd dhe Drake.

Një sukses të këtillë Ariana dhe Lady e kanë shijuar edhe më parë me projektet e tyre, saktësisht nga gjashtë herë dy këngëtaret. 
 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu