8.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Pritshmëritë

Etiketim: pritshmëritë

Përfundon takimi dy orësh i Yuri Kim me Ramën: ‘SHBA i...

0
Ka përfunduar takimi i ambasadores së Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim me kryeministrin Edi Rama. Ky takim ka zgjatur për rreth dy...

Bashkëpunimi i Ariana Grandes dhe Lady Gagas po kalon pritshmëritë

0
Dyshja ditë më parë lansuan projektin “Rain on me”. Lady Gaga dhe Ariana Grande gjatë ditës së premte kishin publikuar duetin e ri “Rain on...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS