18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Lady

Etiketim: Lady

Pse Lady Diana është princesha më e bukur e të gjitha...

0
Perfeksioni i portretit të saj është shpjeguar nga një kirurg profesionist, i cili ka studiuar raportin e artë dhe ideal të bukurisë dhe harmonisë...

Lady Gaga me maskë të personalizuar – “Bëhu vetvetja, por mbaje...

0
Në një postim në Instagram, Lady Gaga shfaqi një foto të vetes me maskën ku shkruan “Cromatica”, duke shtuar edhe një thënie. “Bëhuni vetvetja, por...

Jeta e të qenurit artiste ndërkombëtare – Lady Gaga thotë se...

0
Këngëtarja e njohur ndërkombëtare, Lady Gaga, ka vite me radhë që po korr sukses në industrinë muzikore. Por, si duket nga i gjithë ky sukses,...

Rrugës një film i ri për Lady Dianën, por njerëzve nuk...

0
“Spencer” do të quhet filmi më i ri që po realizohet për të shfaqur në ekranin e madh jetën e princeshës më popullore në...

Në paraqitjen pa grim, Lady Gaga lë shumë për të dëshiruar!

0
Lady Gaga është këngëtarja  e njohur e cila pëlqen shumë që të eksperimentoj me pamjen e saj. Madje këngëtarja shpesh herë provokon me paraqitjet e...

Albumi “Chromatica” i Lady Gagas më i shituri në 2020

0
Këngëtarja Lady Gaga njihet për çmimet e marra, mirëpo edhe këtë vit ka ecur mirë pasi albumi i saj më i ri që mbanë...

Lady Gaga duartroket protestuesit, pas vendimit të prokurorisë lidhur me rastin...

0
Edhe Lady Gaga reagon pas lajmit për akuzimin e katër oficerëve të policisë për çështjen e vrasjes George Floyd. Lady Gaga është shprehur e zemëruar...

Ariana Grande dhe Lady Gaga shkruajnë historinë me këngën ‘Rain on...

0
Ariana Grande dhe Lady Gaga javë më parë lansuan bashkëpunimin e ri. Dueti i ri i Lady Gaga dhe Ariana Grandes “Rain on me” ka...

Lady Gaga mban fajtor Trumpin për vdekjen e Floyd

0
Lady Gaga u bë e famshmja e fundit që ka kritikuar rëndë Presidentin Donald Trump. Një ditë tjetër, një tjetër yll shpreh zhgënjimet e tij...

Artistja e thonjve të Selena Gomez dhe Lady Gaga flet për...

0
Ndoshta nuk keni dëgjuar për artisten e thonjve, Lucy Tucker, por patjetër që keni parë punën e saj në ngjarjet më ekskluzive të Hollivudit,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS